Met een man minder toch een goed resultaat voor het 2e viertal

Onze teamleider was verhinderd en had mij tot eerste reserve teamleider gebombardeerd. Ondanks de moeilijke aanloop (we waren met 3 schakers) was de stemming opperbest. De ontvangst bij Pascal was goed. De Sint was net vertrokken en we werden overspoeld met kruidnootjes en ander snoepgoed. Na onze excuses gemaakt te hebben aan de wedstrijdleider voor onze 75% opkomst, kon de strijd beginnen.

Aan bord 1 werden de stukken netjes in een doosje gedaan en werd 1-0 voor Pascal genoteerd.

Op bord 2 voerde Alik Tchavelachvili de zwarte stukken aan tot een onneembare vesting die hem om 23.30 uur het zoet van de overwinning deed proeven. Stand 1-1.

Bord 3 werd bezet door Harry Nefkens met de witte stukken. Hij deed waar hij voor gekomen was, winnen zodat de stand 2-1 in ons voordeel was omgebogen.

En dan ik bord 4 met zwart, om te huilen, in een goede stelling door de vlag gegaan waardoor de eindstand 2-2 werd. Ondanks het gelijke spel keerden wij toch met een goed gevoel in de late avond huiswaarts.

Kijk hier voor alle uitslagen en de stand van het 2e viertal in RSB viertallen.

Anton van Bokhoven