Voor het vierde jaar op rij!

Weer erg leuk nieuws! Na onze succesvolle samenwerking van de afgelopen drie jaar is Spindler Makelaars ook dit jaar weer hoofdsponsor van het Watertorentoernooi vanaf maandag 16 april.

Spindler Makelaars is wederom bereid gevonden om haar naam te verbinden aan ons toernooi, dat daarmee weer de naam “Spindler Makelaars Watertorentoernooi” heeft gekregen.

Spindler Makelaars is NVM makelaar en al meer dan 40 jaar actief in Hillegersberg-Schiebroek. Belangrijke kernwaarden van de organisatie zijn: Persoonlijke aandacht en resultaatgericht. Zij doen bemiddeling bij de aankoop van onroerend goed, bemiddeling bij de verkoop van onroerend goed en taxaties van alle soorten onroerend goed. Neem eens een kijkje op de website van Spindler Makelaars of loop langs bij hun kantoor op het Rododendronplein 6a in Hillegersberg-Schiebroek.