Schrijf je snel in voor het Watertorentoernooi!

Voor de zekerheid. Aanstaande maandag (2 april) is er geen clubavond. Dan is het tweede paasdag.

De volgende clubavond is op maandag 9 april.

Met name voor degenen die er afgelopen maandag niet waren en zich nog niet voor het Watertorentoernooi hebben aangemeld. Wacht niet te lang met inschrijven als je mee wilt doen (van harte aanbevolen natuurlijk).

Als het maximale aantal deelnemers van 90 is bereikt, moeten we namelijk “neen” zeggen, ongeacht wie het is. Dat zou in het algemeen vervelend zijn maar zeker als het iemand van ons treft. Maar nu is er nog voldoende plaats. De manieren waarop je kunt inschrijven staan op de website. En als dat lastig is: een berichtje naar Jaap (watertorentoernooi@sv-erasmus.nl) werkt ook.

Ik maak van de gelegenheid gebruik iedereen goede paasdagen toe te wensen.

Vriendelijke groet,

Leo Verhoeven