Volgend jaar met ten minste 1 team in de landelijke competitie

Vanaf het nieuwe seizoen (2018-2019) gaat schaakvereniging Erasmus meespelen in de KNSB-competitie op zaterdag.

Uit de recent gehouden enquête is veel animo naar voren gekomen bij de Erasmianen om mee te gaan doen aan de landelijke competitie. 

Vanaf het komende seizoen zijn de regionale competitie en de landelijke KNSB-competitie ontkoppeld. Spelers van alle sterktes mogen nu in beide competities uitkomen. Zie hier ook het persbericht van de KNSB.

Eind mei heeft Erasmus heeft een team opgegeven voor de nieuwe vierde klasse. De speelsterkte van de vierde klasse zal naar verwachting vergelijkbaar zijn met de huidige promotieklasse. Later deze zomer wordt nog gekeken of er nog een tweede team kan worden ingeschreven voor de vijfde of zesde klasse.