Dankzij een legaat van Frits Steenbergen

Een lang gekoesterde wens ging op maandag 1 april in vervulling. Afgelopen maandag werden de nieuwe schaakstukken en schaakborden afgeleverd in het Huis van de Wijk Arcadia.

Daardoor kunnen nu alle spelers met dezelfde uniforme stukken schaken!

Met dank aan een legaat van oud-lid Frits Steenbergen was het mogelijk om het schaakmateriaal bij Erasmus te vernieuwen. Dit betekent dat bij het komende Watertorentoernooi alle schakers met de nieuwe stukken kunnen spelen! In totaal zijn 48 nieuwe schaaksets aangeschaft en 8 nieuwe houten borden.

Deze aanschaf was ook mogelijk dankzij het zeer aantrekkelijke aanbod van Storm Discount van Erasmiaan Bernhard Ruimschoot, bij wie de stukken en borden zijn aangeschaft! Voor andere verenigingen staat overigens een vergelijkbaar aanbod open! Ga daarvoor naar de website van Storm Discount.

Er wordt door het bestuur nog gekeken naar een goede bestemming voor het oude materiaal.