Strategie van het schaakspel

Iedere zomer organiseert Erasmus om de week zomerschaak in de maanden juli en augustus.

Eén van de sterkere spelers van Erasmus bereidt dan een workshop, clinic of training voor over uiteenlopende onderwerpen.

Maandag 15 juli is alweer de eerste avond het zomerschaak van dit jaar. Frank van Zutphen gaat de aanwezigen dan meenemen in de strategie van het schaakspel. Hoe maak je een plan? Waar moet je dan rekening mee houden? Hoe moet je een stelling beoordelen?

Aan de hand van verschillende schaakopgaven kan iedereen oefenen met het bepalen van de eigen strategie. Het zomerschaak begint om acht uur en duurt tot ongeveer half tien / tien uur. Daarna is er nog de mogelijkheid om vrij te spelen.

Naast komende maandag is er ook zomerschaak op maandag 29 juli en op maandag 12 augustus. Wim Westerveld en Henk Ochtman hebben al toegezegd om ook een avond voor te bereiden!