Oprichting 13 september 1894

Vandaag precies 125 jaar geleden werd de Nieuwe Rotterdamsche Schaakvereeniging (N.R.S.V.) opgericht! N.R.S.V. is één van de voorlopers van de vereniging die Erasmus vandaag is.

En dat is natuurlijk een goede reden voor een mooi feest! De feestcommissie (zie de foto hierboven) is nu een mooi programma aan het maken om dit heuglijke feit op een mooie en goede manier te vieren!

De feestcommissie bestaat uit Carel Keller, Jaap van Meerkerk, Ruurd Ouwehand en Jan Smit. Zij zijn al druk bezig met de voorbereidingen voor de vele leuke activiteiten. Meer informatie zal snel volgen op deze website, maar zet in ieder geval alvast de volgende dagen in de agenda.

Op zaterdag 16 november 2019 wordt er een prachtige jubileumdag georganiseerd. En op maandag 30 december 2019 is er een speciale jubileumavond.

En voor de liefhebbers die nog eens willen lezen hoe het ook al weer begon? Lees hier nog eens het uitgebreide verhaal van de aanleiding en de oprichting van onze schaakvereniging.