Ook de jeugd is van start

Maandag 9 september is ook de interne competitie voor de jeugd weer van start gegaan.

De groepen van Andrzej Pietrow en Wim Posthumus spelen samen in 1 competitie. Hierin komen de spelers uit die wat gevorderd zijn. In de groep van Peter Ruimschoot spelen de beginnende spelers een aparte competitie.

In drie groepen oefenen de kinderen de theorie. Daarbij volgen we de Stappenmethoden van Van Wijgerden met bijbehorende oefenopgaven. De drie groepen zijn ingedeeld naar ervaring. De groep die het verst is gevorderd staat onder leiding van Andrzej Pietrow. Kinderen die vorig jaar ook al lid waren, worden door Wim Posthumus begeleid. Peter Ruimschoor neemt zelf de nieuwelingen onder zijn hoede.

Na wat oefeningen uit de Stappenmethode, is het spelen tegen elkaar natuurlijk het leukst. De kinderen spelen zonder klok. En de kinderen zijn ook erg snel. Zo spelen ze soms meer dan één partij tegen elkaar.

De resultaten na de eerste ronde staan hieronder.

Groep Magnus Carlsen

1	Casper		3 uit 3
2/3	Arda		2 uit 2
2/3	Oscar		2 uit 2
4/5	Daan		1 uit 1
4/5	Joséphine	1 uit 1
6	Stein 		1 uit 3
7 	Mohan		1 uit 4
8/9	Bartu		½ uit 1
8/9	Selin		½ uit 1
10/11	Hendrik		0 uit 1
10/11	Noa		0 uit 1
12/13	Hannah		0 uit 2
12/13	Tommy		0 uit 2

Groep Anish Giri

SpelersBonBjoBoaJulPepMilTotaalPlaats
Bonne11
Bjorn½½
Boaz½½
Julius½½
Pepijn½½
Milena00

Wim Posthumus