Maandag 23 en maandag 30 december wel schaken bij Erasmus

Aanstaande maandag, 23 december, spelen we de tweede (en laatste) avond voor het rapidkampioenschap van dit seizoen.

Vier ronden dan; speeltempo per partij 15 minuten per persoon plus vijf seconden per zet.

Voor degenen die er de eerste avond niet waren: dat is geen enkel probleem om mee te doen. Je krijgt dan voor die gemiste avond twee punten toebedeeld, met dus een start ergens in het midden van het deelnemersveld. Wel het verzoek om Jaap dat even te laten weten. Om de indeling van de eerste ronde zo vlot mogelijk te laten verlopen.

Voor de jeugd is er op maandag 23 december in verband met de kerstvakantie geen schaken.

Maandag 30 december is de jubileumavond ter ere van het 125-jarig bestaan. Ook dan start om 20.00 uur. De avond is voorbereid door onze feestcommissie. Als je van plan bent om te komen, laat het even aan mij (secretaris@sv-erasmus.nl) of Jaap (competitieleider@sv-erasmus.nl) weten opdat er ten behoeve van de inwendige schaker ruim genoeg maar ook weer niet veel teveel wordt ingekocht.

Voor de jeugd is er maandag 30 december ’s middags van 14.00 uur tot en met 17.00 uur een speciaal programma, meer hierover later op de website.

Leo Verhoeven