Vrijdag 10 april

Onze jeugdleden Arda en Oscar nemen aanstaande vrijdag 10 april deel aan het eerste officiële online Nederlands Kampioenschap tot en met 10 jaar. Oorspronkelijk zou het NK niet online worden gehouden.

Het toernooi is vanaf 10.45 uur live te volgen via https://www.twitch.tv/schaakbond met commentaar van IM Stefan Kuijpers en de Chess Queens.

Arda (8 jaar) en Oscar (7 jaar) hebben zich gekwalificeerd tijdens het in januari gehouden RSB Persoonlijk Jeugdkampioenschap. Zij werden hier beide kampioen in hun eigen leeftijdsklasse. Daarnaast werd Arda eerste en Oscar vierde in de groep tot en met 10 jaar van het RSB PJK.

Er wordt gespeeld via de Schaakmatties club van de KNSB op Chesskid.com. Naast de titel kunnen zij vouchers winnen die in de Schaakmatties winkel zijn te besteden.

Dit toernooi is extra en de KNSB hoopt binnenkort, zodra dat weer mogelijk is, nieuwe data bekend te maken voor het NK E in Waalwijk.

Wij wensen Arda en Oscar veel succes en plezier toe!

Peter Ruimschoot