Wel online schaken iedere maandagavond

Dinsdag 21 april heeft het kabinet aangegeven dat de huidige maatregelen worden verlengd tot 20 mei.

Dat betekent dat ook de reguliere clubavonden van 11 mei en 18 mei in het Huis van de Wijk Arcadia niet door kunnen gaan en dat er dan online schaaktoernooien worden georganiseerd op Lichess.org. Dit is van toepassing voor het jeugdschaak en het schaken voor volwassenen.

Ook het jeugdschaak gaat niet door in het Huis van de Wijk Arcadia. In het advies van het Outbreak Management Team is aangegeven dat voor kinderen tot 12 jaar teamsport in de buitenlucht mogelijk is en dat andere vormen van georganiseerde sport op dit moment een mogelijk risico vormen op te snelle en te brede verspreiding van het virus. Aangezien reguliere schaakavonden voor de jeugd binnen worden georganiseerd betekent dit dat de schaakactiviteiten voor de jeugd ook niet doorgaan.

Het is voor de jeugd en de volwassenen uiteraard wel mogelijk om iedere maandag online te schaken bij Erasmus. Kijk hier hoe je zelf mee kan doen aan het online schaken.