Iedere donderdagavond, ook voor niet-leden

Schaakvereniging Erasmus organiseert iedere donderdagavond een Arena toernooi op Lichess. Tot op heden konden alleen leden van SV Erasmus aan deze toernooien meedoen. Met ingang van komende donderdag wordt het ook mogelijk voor niet-leden om mee te doen aan deze toernooien. Bezoekers van onze websites zijn welkom. Daarnaast hebben wij ook een uitnodiging gestuurd naar onze buurverenigingen (RSR Ivoren Toren, SG Overschie, Onésimus, 3-Torens) met het verzoek om deze uitnodiging aan hun leden door te sturen.

Heb je zin om zelf ook mee te doen? Meedoen is eenvoudig.

Maak een gratis account aan op Lichess, word lid van team SV Erasmus op Lichess (uiteraard ook gratis) en zorg dat je donderdag klaar zit op het moment dat het toernooi begint. Op de pagina ‘Online schaken‘ is een uitgebreide toelichting opgenomen hoe je dit allemaal kan doen.

Het toernooi start iedere week om 20.00 uur. Wij gaan variëren met het speeltempo (7 minuten + 5 seconden per zet increment of sneller zoals 3 minuten + 2 seconden per zet increment).

Wij hopen op een grote deelname!

Jaap van Meerkerk