Bericht van de KNSB

De competitiedata 31 oktober en 21 november waren reeds geschrapt. Na de persconferentie van 3 november is duidelijk dat ook de ronden die gepland stonden voor 12 december 2020 en 9 januari 2021 komen te vervallen.

Op grond hiervan heeft het Competitie Management Team op 5 november besloten dat de KNSB competitie 2020-2021 in deze vorm niet meer gespeeld gaat worden.

De KNSB gaat een alternatief uitwerken waarmee we kunnen starten wanneer landelijke competities weer hervat mogen worden. Lees hier laatste informatie van de KNSB over schaken en de coronacrisis.

Binnenkort gaat los daarvan op zaterdagmiddagen in december, januari en februari een online variant van de KNSB-competitie gespeeld worden. Dit weekend ontvangen alle Erasmianen een mail van Leo Verhoeven met nadere informatie om de interesse te polsen om daar ook aan mee te doen.