Vanaf 29 maart

De Schaakbond gaat starten met een schaakcursus voor beginners op iedere maandagavond gedurende 12 weken.

Deze cursus van de Schaakbond is voor iedereen die kennis wil maken met het mooie schaakspel.

Is schaken moeilijk? Welnee, het is vooral een kwestie van rustig kijken, er valt ook zoveel te zien. Iedereen kan leren schaken en kan na een paar basislessen al een leuke partij spelen. Dat is de hele opzet van deze cursus. En kun je al een beetje schaken? Sluit dan op een later moment aan.

De cursus is gratis en te volgen op het Twitchkanaal van de KNSB. Meer informatie is te vinden op de website van de Schaakbond.

Voor de schakers die het geleerde in de praktijk willen brengen is het uiteraard ook mogelijk om mee te spelen in het SV Erasmus Open online toernooi dat iedere maandagavond op Lichess wordt georganiseerd. Kijk hier voor alle relevante informatie over het online schaken bij Erasmus.