Oscar overtuigend winnaar

Onze jeugdafdeling is in de zomermaanden op de maandagavond met vakantie. Wel zijn er op de vrijdagmiddag nog de buitenactiviteiten.

Om dit seizoen af te sluiten werd een snelschaaktoernooi met prijzen gehouden.

Dit keer was Oscar de snelste en haalde daarmee ook de meeste punten. Hij won al zijn vijf partijen. Arda behaalde de tweede prijs. Hij verloor alleen van Oscar. Casper haalde dit keer de bronzen medaille.

Selin speelde bijna gelijk tegen Oscar. Maar in een eindspel met ongelijke lopers speelde ze te snel en gaf ze de loper weg. Lotte speelt nog maar een jaar bij ons. Tegen de ervaren tegenspelers die al vier jaar bij ons spelen ging het al erg goed. En Tommy was erg blij met zijn boek over Simon de Schaker.

Bartu kwam iets later maar deelde toch in de prijzen.

Jeugdbestuur en trainer gaan nu plannen maken voor het komende winterseizoen. We rekenen dan op onze vaste kern jeugdspelers. En kunnen misschien nieuwe jeugdleden begroeten. Een paar trainers zijn dan meer dan welkom.

Wim Posthumus