Op maandag 18 oktober gaan we weer van start met een nieuwe online rapidcompetitie, waaraan 18 schakers deelnemen.

Groep 1

Groep 1 heeft acht deelnemers en is voor spelers met een rating tot ongeveer 1500. Groepsleider is weer Harrie Jansen. Hij geeft wekelijks de uitslagen door en bewaakt de voortgang. De competitie voor groep 1 loopt tot (ergens in) december.

Nieuw in deze groep zijn Pim Kouwenhoven en Erik Juffermans, die wij hebben leren kennen tijdens de Schaak-Off. Erg leuk dat jullie meedoen, jongens!

Groep 2

Groep 2 heeft tien deelnemers. Het is een mix van de voormalige groepen 1 en 2. Jeroen Landsheer, Alek Dabrowski en Reinier Hoogeveen spelen voor het eerst mee. Reinier was de eerste voorzitter van onze vereniging, in de periode van oprichting (2005). Leuk dat je meedoet, Reinier!

We spelen niet met een degradatie of promotie, maar puur voor de ontspanning. De uitslagen komen met regelmaat op de website. De competitie voor groep 2 loopt tot einde van dit jaar.

De voortgang, uitslagen en (tussen)standen zijn te vinden op de uitslagenpagina voor de online rapidcompetitie.

Jaap van Meerkerk