Even iets heel anders. Dat is een goed gebruik waar we het jeugdschaak seizoen feestelijk mee afsluiten.

Op woensdag 29 juni gingen we met een aantal kinderen bowlen in Dok 99 aan de Straatweg in Hillegersberg.

Leo Verhoeven haalde Cagin (spreek uit Tsjun) met de fiets op bij onze speelzaal Huis van de Wijk Arcadia.

Wim Posthumus en ik vingen de ouders en kinderen op. De moeder van Peppe vertelde bij het brengen dat hij het snelschaaktoernooi van twee dagen daarvoor erg leuk had gevonden. Hij had haar gezegd niets gewonnen te hebben, maar hij had toch nog wat gewonnen: de poedelprijs. Hier ging het anders. Hij werd eerste bij het bowlen maar won niets. Behalve dan de eer!

De groep kinderen kon goed met elkaar overweg en hadden een hoop lol. De net 7-jarige Sergi wist van zijn omgegooide cola op zijn pannenkoek een soort mini zwembad-pannenkoek creatie te maken. Het personeel vond het wel knap van Sergi dat dit gelukt was en zorgde snel voor een nieuwe cola en pannenkoek.

Met een ijsje in de hand hebben hebben de kinderen buiten voor Dok 99 nog wat gespeeld totdat het tijd was om huiswaarts te gaan.

Het nieuwe seizoen voor de jeugd begint na de zomervakantie weer op maandag 5 september.

Peter Ruimschoot