Mooie tweede plaats voor Kai

De senioren waren afgelopen zaterdag druk met hun KNSB- wedstrijden. De junioren van de Rotterdamse Schaakbond streden om de bekers in het tweede Grand Prix-toernooi van dit seizoen in Ridderkerk.

Van Erasmus deed Kai dit keer weer mee. Hij is bezig aan zijn eerste jaar bij Erasmus, is erg enthousiast en lijkt nu al goede vorderingen te maken. Hij behaalde in groep vijf een hele mooie tweede plaats met 5 uit 7! Op de foto Kai in het midden. De lengte van de deelnemers bepaalde in dit geval ook de volgorde in de eindrangschikking.

Deze toernooien zijn een bewijs dat het schaakspel nog steeds springlevend is. Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Deze toernooien zijn altijd goed bezet. Veel ouders en trainers kijken met grote belangstelling toe. En de jeugd heeft het opperbest naar de zin. Leuk om te zien dat er meisjes tussen zijn, die hun mannetje staan. Janice won de eerste prijs in groep 1!

Wie alles wil lezen over dit toernooi, kan het verslag en de uitslagen terug vinden op de RSB-site.

Wim Posthumus