Graag invullen voor 4 augustus

Alle leden hebben vandaag een link ontvangen om een Googleformulier in te vullen. De link wordt verstuurd van ons adres dat begint met sverasmus2005. Veilig. Maar de kans bestaat dat je emailprogramma dat niet vertrouwt. En dan krijg je de mail niet in je inbox te zien. Mocht je die mail daar morgen nog niet zien, check dan of de mail in een filter is blijven hangen. Zie je ook daar niets, neem dan even contact met me op.

Vragen aan onze leden gaan onder meer over de samenstelling van de RSB-teams voor volgende seizoen, over de invulling van de vrijwilligersfuncties en nog verschillende andere vragen. Er staan overigens geen vragen in over het meespelen in een KNSB-team. De belangstelling daarvoor is half april geïnventariseerd. Met als conclusie dat we een derde KNSB-team op kunnen stellen.

Aanstaande maandag (24 juli) is er weer zomerschaak. Met – naar ik heb vernomen – als thema ‘Let’s go to the movies’.

Leo Verhoeven