Competitiereglement 2023-2024 online

Tijdens de Algemene Ledenvergadering van maandag 28 augustus is onder meer het reglement voor de interne competitie besproken en goedgekeurd. Het reglement voor de interne competitie 2023-2024 is nu hier te downloaden. In het reglement is uitgegaan van drie finalegroepen.

Hieronder nog kort de regels met betrekking tot het aanmelden.

Voor de eerste ronde is aanmelden vooraf verplicht (competitieleider@sv-erasmus.nl). Voor zover je dat al niet hebt gedaan, uiteraard. Arno van Houten gaat er vervolgens vanuit dat je er de volgende avonden ook bent, tenzij je hem voor een avond anders hebt laten weten.

Mocht je onverhoopt niet of minder regelmatig kunnen komen, dan gaat Arno ervan uit dat je er niet bent tenzij je voor de desbetreffende avond een aanmelding hebt gestuurd.

Aan- of afmelden op de dag zelf is mogelijk maar dan echt uiterlijk tot 19.30 uur.