Eerste viertal blijft overtuigen

De thuiswedstrijd van ons eerste viertal tegen Ridderkerk v1 begon met een cadeautje.

Ridderkerk was niet in staat om voldoende spelers te mobiliseren, en startte met een leeg bord: 1-0.

Ruurd Ouwehand zette al snel een sterke koningsaanval op, die zwart alleen maar kon afweren door een pion op te offeren. De pionnenstructuur en de beter gepositioneerde stukken leverden toch snel de winst op: 2-0.

Anton van Berkel zette zijn partij goed op en kwam terecht in een strategisch betere stelling, waarna hij het eindspel bekwaam naar winst afwikkelde: 3-0.

Kopman Peter Weeda had het een stuk lastiger en was tevreden toen hij zijn mindere stelling toch nog naar remise wist af te wikkelen: eindstand 3½-½.

Door deze ruime overwinning blijven wij aan kop in klasse 1B, in januari ontmoeten wij runner-up Krimpen aan den IJssel V3. Kijk hier voor alle uitslagen en de stand in viertallendivisie 1B van de RSB-competitie.

Ruurd Ouwehand