Aandacht voor Erasmus in De Schaakpod!

Na iedere KNSB-ronde nemen de droogkomische sidekick van Arjen Lubach en sterk schaker, Tex de Wit, de teamleider van de koploper in de Meesterklasse (Kennemer Schaak Combinatie), Hicham Boulahfa, en de schaaktechnische innovator die met zijn team alle toernooien in de hele wereld technisch ondersteunt, Lennart Ootes, de grote en kleine gebeurtenissen in de schaakwereld door. Erg leuk.

In de negende aflevering deden ze een oproep om bijzonderheden uit de lagere klassen van de KNSB-competitie aan de oppervlakte te brengen. Dat heb ik niet op me laten zitten. In de tiende aflevering kwamen ze nog niet toe aan mijn inbreng, maar in de elfde aflevering was het raak.

Voor wie dat nog niet beluisterd heeft, hier een link naar alle Schaakpods. https://shows.acast.com/schaakpod

En voor wie alleen het deel over Erasmus wil beluisteren: Schaakpod 11, ongeveer vanaf minuut 24.

Wim Westerveld