Graag invullen voor 31 december

Als het goed gaat krijgen jullie vandaag een link toegestuurd om een Googleformulier in te vullen. Het gaat om een enquête namens onze feestcommissie. Om de belangstelling te inventariseren voor een uitstap naar Gent. In het weekend van 6 en 7 april 2024. Met onder meer een (revanche)match met de Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez.

De link wordt verstuurd van ons adres dat begint met sverasmus2005. Veilig. Maar de kans bestaat dat je emailprogramma dat niet vertrouwt. En dan krijg je de mail niet in je inbox te zien. Mocht je die mail daar de komende dagen niet zien, check dan of de mail in een filter is blijven hangen. Zie je ook daar niets, neem dan even contact met me op.

Op de site van de Rotterdamse Schaakbond is nieuwsbrief 3 van de RSB gepubliceerd. Ter lezing aanbevolen.

Ik maak van de gelegenheid gebruik jullie goede feestdagen toe te wensen.

Leo Verhoeven