Op maandag 11 december 2023 hebben de leden op de Algemene Ledenvergadering ingestemd met de wijziging van de statuten van schaakvereniging Erasmus.

Met deze wijziging zijn de statuten van onze vereniging weer gemoderniseerd en in lijn gebracht met de huidige regelgeving op het gebied van onder meer het verenigingsrecht.

Op 16 januari 2024 is de statutenwijziging notarieel vastgelegd. Onze schaakvereniging is daarmee nu een vereniging met volledige rechtsbevoegdheid. Hiermee heeft onze schaakvereniging weer een volgende stap kunnen zetten in de verdere professionalisering van de vereniging. Kijk hier voor de actuele statuten van schaakvereniging Erasmus.

De wijziging van de statuten was mede mogelijk dankzij de statutencommissie. Veel dank voor Leo Verhoeven, Jaap van Meerkerk, Wim Posthumus, Karel de Neef en Micha van Vlaardingen voor het vele goede werk dat zij hiervoor verricht hebben.