Interne kampioenschappen rapid en snelschaken

Het seizoen 2023-2024 zit er bijna op. Nog maar drie clubavonden.

Op maandagavond 10 juni en op maandagavond 17 juni spelen we om het interne kampioenschap rapidschaak. Per avond vier partijen. Als je maar op een avond mee kunt doen, is dat geen probleem om op de andere avond te spelen. Je krijgt voor de gemiste ronde vier bye’s. Het is dus mogelijk om op 17 juni voor het eerst mee te doen.

Vooraf aanmelden hoeft niet. Verzoek wel om er ten behoeve van de indeling uiterlijk om kwart voor acht te zijn. Mocht je dat niet halen: geef dat dan door aan Arno van Houten (competitieleider@sv-erasmus.nl of via telefoon 06-41237430), zodat Arno daar bij de indeling rekening mee kan houden.

Het interne kampioenschap snelschaken staat voor maandagavond 24 juni op de agenda. Eerst voorrondes en later finalegroepen.

Vriendelijke groet,

Leo Verhoeven