Het seizoen 2023-2024 zit erop. De laatste activiteit was het HSB open rapid voor teams. Daaraan deden we op 29 juni met twee teams mee. Verslag binnenkort op de website.

Op 1 juli start ons nieuwe seizoen. Het programma voor de komende tijd ziet er als volgt uit:

Zomerschaak
– maandag 8 juli
– maandag 22 juli
– maandag 5 augustus
Wat we op een zo’n avond willen doen, wordt via mail en website bekend gemaakt.

Algemene ledenvergadering
– maandag 2 september

Start interne competitie
– maandag 9 september

Anders dan anders
De algemene ledenvergadering en de start van de interne competitie zijn een week later dan gebruikelijk. Dat komt omdat we in de tweede helft van augustus onderdak bieden aan het persoonlijk kampioenschap van de Rotterdamse Schaakbond.

Zeven ronden: maandag 19 augustus, woensdag 21 augustus, vrijdag 23 augustus, maandag 26 augustus, woensdag 28 augustus, vrijdag 30 augustus en zaterdag 31 augustus 2024, met de mogelijkheid van twee bye’s in de eerste vijf ronden.

Zeer binnenkort nader bericht over de mogelijkheid je in te schrijven.

Vriendelijke groet,
Leo Verhoeven