Extra bedankje voor al onze vrijwilligers!

Vrijdag 14 juni was het weer zo ver, de jaarlijks terugkerende vrijwilligersborrel. Een leuke – inmiddels – traditie om alle vrijwilligers die hun steentje hebben bijgedragen aan het succes van Erasmus te bedanken voor hun bijdrage.

Met dit jaar meer uitnodigingen dan ooit, onder meer omdat verschillende mentoren zich dit jaar ook weer hebben ingezet om één of meer clubgenoten een stap verder te helpen in hun schaakcarrière.

Leuk om te zien dat de leden van Erasmus zich zo actief in zetten voor onze vereniging. En met resultaat: met trots kunnen we terugkijken op weer een sterke ledengroei, de start van het mentorschap, de succesvolle organisatie van het RSB PK en natuurlijk het geweldige uitje naar Gent.

En nu je dit zo leest denk je natuurlijk meteen “Hé, ik wil ook graag een steentje bijdragen!” Dat kan! 🙂 Neem even contact op met één van de bestuursleden of geef het aan in de digitale enquête die je binnenkort in jouw mailbox krijgt.

Frank van Zutphen