De schaakclub in het noorden van Rotterdam. Kom langs op maandag om zelf de sfeer te ervaren!

Tag: Uitslagen Pagina 1 van 26

Uitslagen

Standen online rapidcompetitie

Groep 1

Start maandag 15 maart

SpelersJKWPMRMDABMTEEOVTotaalPlaats
Jan de Korte½½½0
Wim Posthumus½215
Martin Rensen2
Marvin Dekker227
Arend Bongers021
Marcel Tillemans½00½
Ernst van Ekeren00½½1
Olivier Vrolijk2114

Groep 2

Start maandag 15 februari

SpelersDGABJSKNJMDHRCPKTotaalPlaats
Daan Gijsbertse½101½07
Arend Bongers1½1203
Jan Smit1102222
Karel de Neef221211½1
Jaap van Meerkerk11½12113
Danny Hetharia0000108
Rick van Calmthout½½0½1126
Pim Kleinjan220½1203

Groep 3

Start maandag 22 februari

SpelersABLRCKHJPRWWOKBKTotaalPlaats
Anton van Bokhoven1½½½0026
Leo de Rooij1110213
Carel Keller121½0174
Harrie Jansen1010106
Peter Ruimschoot½1100048
Willem van der Wel22221212½1
Oscar Koppenens2021212102
Ben Koppenens011220065

Eerdere uitslagen

Februari – maart: groep 1

SpelersMDMRMTJKOVWPTotaalPlaats
Marvin Dekker½0½44
Martin Rensen½21162
Marcel Tillemans0½06
Jan de Korte2½0044
Olivier Vrolijk1½2271
Wim Posthumus½12203

Januari – februari: groep 2

SpelersWPJMJSPKKNDGTotaalPlaats
Wim Posthumus1½22
Jaap van Meerkerk1120263
Jan Smit½10015
Pim Kleinjan½02½4
Karel de Neef221
Daan Gijsbertse001½½26

Januari – februari: groep 3

SpelersHJCKLRPRABWWDHTotaalPlaats
Harrie Jansen0002½06
Carel Keller21221083
Leo de Rooij21110054
Peter Ruimschoot20111054
Anton van Bokhoven00110027
Willem van der Wel121212
Danny Hetharia222221111

November – december: groep 1

SpelersMDMRMTJKOVTotaalPlaats
Marvin Dekker112042
Martin Rensen1042
Marcel Tillemans1½034
Jan de Korte0½½015
Olivier Vrolijk222281

November – december: groep 2

SpelersWPJMJSKNTotaalPlaats
Wim Posthumus12141
Jaap van Meerkerk11½3
Jan Smit01½4
Karel de Neef141

November – december: groep 3

SpelersDGWWCKABHJLRTotaalPlaats
Daan Gijsbertse21221
Willem van der Wel½22282
Carel Keller0½2223
Anton van Bokhoven1001134
Harrie Jansen0001016
Leo de Rooij0001234

Oktober – november: groep 2

SpelersWPPKJMJSKNTotaalPlaats
Wim Posthumus11
Pim Kleinjan½1104
Jaap van Meerkerk½1213
Jan Smit½10½25
Karel de Neef1211

 

Tussenstand voorronde interne 2020-2021

Eindstand zomercompetitie 2020

Stand finalegroep A 2019/2020 (met TPR)

Stand finalegroep B 2019/2020 (met TPR)

Pagina 1 van 26

Schaakvereniging Erasmus | Speelzaal: Huis van de Wijk Arcadia | Apollostraat 211A | 3054 TB Rotterdam

Speelavond: maandag | Zaal open: 18.30 uur | Jeugd: 18.45 uur - 19.45 uur | Senioren: 20.00 uur | tel. nr.: 06 - 2421 3858

KvK nr. 24382972 | Rabobank NL44 RABO 0113 8340 98 | Opzeggen lidmaatschap

Webmasters: Frank van Zutphen / Vincent Smol / Wim Posthumus | webmaster@sv-erasmus.nl